STIROBOND

Ngjitës për pllaka izolimi
termik, EPS, XPS, për fasadë
dhe xokolaturë. Gëzon aftësi
shumë të mira në punim
dhe force ngjitese te larte.
Trashësia maksimale e
shtresës per ngjitje eshte deri
në 30 mm

Category:

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “STIROBOND”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *