RRJETË

Lloji:160g/m2

Njësia:(m) metër

Paketimi:50 m linear

Category:

Rrjetë përforcuese për fasada të vjetra,
nyje teknike dhe sisteme termoizolimi.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “RRJETË”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *