PIKORE

PIKORE

Lloji:Rrjetë cilësore ,Rrjetë portokalli

Njësia:copë

Paketimi:2.5m / copë

Category:

Pikore plastike me rrjetë me ÿbra qelqi
për ballkone dhe dritare.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “PIKORE”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *