BONDEX

Ngjitës dhe rrafshues për
pllaka izolimi termik, EPS,
XPS dhe lesh guri. Për fasadë
dhe xokolaturë. Gëzon aftësi
shumë të mira në punim,
force ngjitese te larte,
rezistencë kundër
lagështirës.
Trashësia maksimale e
shtresës niveluese është deri
në 5 mm, ndersa ngjitese
eshte deri ne 30mm.

Category:

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “BONDEX”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *