ECOLINER

Astar universal me bazë
çimento të bardhë, nivelues
dhe rrafshues për pllaka
izolimi termik, si dhe mbi
suva mbushëse me bazë
çimento–gëlqere për fasadë
dhe xokolaturë. Gëzon lehtesi
punimi dhe rezistence.
Trashësia maksimale e
shtresës arrin deri në 4 mm.

Category:

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “ECOLINER”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *